شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۶ - November 25 2017
پربحث ترین
t_sar
t_sar
fr_img
fr_img
پربازدید ترین
t_sar
t_sar
fr_img
fr_img
جدیدترین اخبار
t_sar
t_sar
fr_img
fr_img
کد خبر: ۷۱۲۴
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
بخش سوم/ اختصاصی نیرو نیوز
در این سلسه مطالب در نظر داریم برخی از این طرفداران و مدیرانی که احتمالا با بیطرف در وزارت نیرو در وزارت نیرو همراه خواهند بود، بیشتر بشناسیم.

به گزارش اختصاصی نیرو نیوز، منابع موثق و اخبار مکرر نشان می دهد که بیطرف تا دوشنبه هفته گذشته علی رغم اصرارهای فراوان تمایلی برای پذیرفتن پست وزارت نیرو نداشت و به همین دلیل تیم سازی نکرده بود، اما بیطرف وزیری است که مدیران خودش را آماده دارد.

سوابق طولانی بیطرف در شرکت آب و نیرو و وزارت نیرو، برای او دوستان و مدیرانی پرتوان ساخته که این روزها کم و بیش در کنار او دیده می شوند و قطعا برای اداره وزارت نیرو، برخی از آنان در آینده نزدیک به او می پیوندند و در مجلس و محافل تخصصی از او طرفداری خواهند کرد.

در این سلسه مطالب در نظر داریم برخی از این طرفداران بیطرف را بهتر بشناسیم:

همایون حائری

همایون حائری خیاوی" متولد سال 1336 در شهرستان تبریز و فوق لیسانس مهندسی برق از دانشگاه صنعتی شریف است.
معاونت توزیع برق شرکت برق منطقه ای تهران، مدیرعامل و ریاست هیات مدیره برق منطقه ای آذربایجان، معاونت هماهنگی و تولید و مدیر عاملی و عضو اصلی هیات مدیره شرکت توانیر و مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران از سوابق اجرایی وی در صنعت برق کشور محسوب می شود.

وی که به مرد با اخلاق صنعت برق معروف است، مدتی هم رئیس مرکز توسعه صادارت وزارت نیرو بود . حائری هم اکنون مدیرعاملی مدیریت شبکه برق کشور را برعهده دارد.

حائری در سال 78 نیز به عنوان محقق نمونه وزارت نیرو انتخاب شد. همچنین تالیف و ترجمه 10 کتاب در زمینه مهندسی پیشرفته برق، ارایه بیش از 30 مقاله در کنفرانس های معتبر علمی، تدریس درس رله و حفاظت سیستم های قدرت در دانشگاه های خواجه نصیر طوسی و تبریز را در کارنامه فعالیت های علمی خود دارد.

حائری سابقه همکاری زیادی با مهندس بیطرف در سال های 76 تا 84 دارد و از کسانی است که وزیر جدید نیرو او را بسیار قبول دارد.

در هفته گذشته و هنگام تنظیم برنامه های مهندس بیطرف، حائری از حلقه نزدیکان او بود و در جلسات تنظیم برنامه حضور جدی داشت.

قابل ذکر است، از حائری به عنوان یکی از گزینه های معاونت برق یاد می شود.

t_sar
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_img
fr_img