پنجشنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۶ - November 23 2017
پربحث ترین
t_sar
t_sar
fr_img
fr_img
پربازدید ترین
t_sar
t_sar
fr_img
fr_img
جدیدترین اخبار
t_sar
t_sar
fr_img
fr_img
کد خبر: ۷۴۸۸
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
قرارداد تامین مالی خارجی (فاینانس) به مبلغ یک میلیارد و 200 میلیون یورو برای تامین مالی طرح نیروگاه حرارتی هرمزگان بین بانک صنعت و معدن و ونش اکونوم بانک روسیه (VEB) امضا شد .

به گزارش نیرو نیوز به نقل از بانک صنعت و معدن، قرارداد تامین مالی خارجی (فاینانس) به مبلغ یک میلیارد و 200 میلیون یورو برای تامین مالی طرح نیروگاه حرارتی هرمزگان بین بانک صنعت و معدن و ونش اکونوم بانک روسیه (VEB) امضا شد.
این قرارداد چهاردهم شهریور ماه با حضور نماینده بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان شرکت مادرتخصصی برق حرارتی در مسکو به امضا رسید.
این پروژه با بهره‌گیری از فاینانس یک‌میلیارد و 200 میلیون یورویی با وام دولت روسیه طی پنج سال به بهره‌برداری خواهد رسید و بانک صنعت و معدن بانک عامل اختصاص این تسهیلات خواهد بود که راه را برای همکاری‌های آتی بین دو کشور ایران و روسیه به ویژه تامین مالی پروژه‌ها هموارتر کرده است.
در جریان گفت‌وگو‌های انجام شده بانک VEB روسیه تمایل خود را برای اعطای وام کوتاه‌مدت یک‌ساله ، وام‌های بلندمدت بدون پوشش بیمه‌یی EXIAR و ضمانتنامه دولتی ، تنها بر اساس رتبه اعتباری بانک صنعت و معدن نیز اعلام کرده است .
چندی پیش نیز قرارداد تامین مالی برقی‌سازی قطار تهران مشهد بین بانک صنعت و معدن و اگزیم‌بانک چین به مبلغ یک‌میلیارد و 500 میلیون دلار به امضا رسیده بود .
t_sar
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_img
fr_img