پنجشنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۶ - November 23 2017
پربحث ترین
t_sar
t_sar
fr_img
fr_img
پربازدید ترین
t_sar
t_sar
fr_img
fr_img
جدیدترین اخبار
t_sar
t_sar
fr_img
fr_img
کد خبر: ۷۴۹۸
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
قائم‌مقام وزير نيرو در امور بين الملل و پشتيباني صنايع آب و برق از حضور فعال شركت هاي ايراني در بازسازي صنعت برق سوريه خبر داد.
به گزارش نیرو نیوز، عليرضا دائمي قائم مقام وزير نيرو در امور بين الملل و پشتيباني صنايع آب و برق پیش از ظهر امروز (سه‌شنبه) در ديدار با "محمد زهير خربوطلي" وزير برق سوريه و مديران سنديكاي صنعت برق ايران و نمايندگان شركت هاي ايراني فعال در سوريه در محل وزارت نيرو، ضمن تبريك پيروزي هاي اخير دولت سوريه در مقابله با گروه هاي تروريستي، گفت: شركت هاي ايراني کاملا آمادگي دارند تا در بازسازي صنعت برق كشور سوريه حضور داشته باشند.
"محمد زهير خربوطلي" وزير برق سوريه نيز ضمن تشكر از تلاش هاي جمهوري اسلامي ايران در ايجاد امنيت در منطقه اظهار داشت: در سال‌هاي اخير بخش زيادي از صنعت برق سوريه و بسياري از نيروگاه ها و خطوط انتقال برق اين كشور آسيب جدي ديده و يا به کلي منهدم شده است که براي بازسازي آن نياز مبرمي به حضور شرکت هاي ايراني در اين کشور است.
دكتر عدنان محمود سفير سوريه در تهران نيز با اشاره به روابط خوب دو كشور و حضور موفق شركت‌هاي ايراني در بخش برق سوريه اظهار اميدواري كرد، شركت‌هاي ايراني در بازسازي سوريه حضوري فعال داشته باشند.
t_sar
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_img
fr_img