پنجشنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۶ - November 23 2017
پربحث ترین
t_sar
t_sar
fr_img
fr_img
پربازدید ترین
t_sar
t_sar
fr_img
fr_img
جدیدترین اخبار
t_sar
t_sar
fr_img
fr_img
کد خبر: ۷۵۰۳
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
با پیگیری کمیته تخصصی اتوماسیون و مخابرات سندیکا حاصل شد؛
پیرو ارائه گزارشی از پیگیری‌های انجام شده نسبت به نامه‌های ارسالی به شرکت توانیر توسط دبیر کمیته، تاکید شد فعالیت‌های کمیته با رویکرد صادراتی انجام و در این راستا از تجربیات کمیته توسعه صادرات سندیکا استفاده شود.
به گزارش نیرو نیوز،  کمیته تخصصی اتوماسیون و مخابرات سندیکا چهاردهم شهریور ماه سال جاری با حضور اعضا در محل سندیکا با محوریت تعیین تکلیف نحوه حضور در نمایشگاه جانبی کنفرانس بین‌المللی برق (PSC ) تشکیل جلسه داد.

 در این جلسه ضمن ارائه نتیجه مذاکرات با برگزارکنندگان PSC از موافقت اولیه در خصوص برگزاری گروهی غرفه‌های مرتبط با شرکت‌های اتوماسیون و مخابرات خبر داده شد و با توجه به نامشخص بودن جایگاه غرفه‌ها تا مهر ماه، مقرر شد مذاکرات تا حصول نتیجه ادامه  یابد.  همچنین به دلیل نزدیک بودن کنفرانس‌ PSC و نمایشگاه بین‌المللی برق و عدم وجود زمان کافی، چاپ کاتالوگ‌های کمیته به بعد از رویدادهای مذکور موکول شد.

در ادامه جلسه پیرو ارائه گزارشی از پیگیری‌های انجام شده نسبت به نامه‌های ارسالی به شرکت توانیر توسط دبیر کمیته، تاکید شد فعالیت‌های کمیته با رویکرد صادراتی انجام و در این راستا از تجربیات کمیته توسعه صادرات سندیکا استفاده شود.

علاوه بر این تشکیل جلسه‌ای با حضور پرویز غیاث‌الدین دبیر سندیکا جهت طرح پیشنهادهایی در خصوص آموزش‌های مرتبط با حوزه تخصصی اتوماسیون و مخابرات در سندیکا، تبلیغات نمایشگاهی و موارد مرتبط با پژوهشگاه نیرو و شرکت توانیر در دستور کار آتی کمیته قرار گرفت.  براین اساس مقرر شد در جلسه آینده کمیته از سه تن از افراد هیات‌مدیره سندیکا به منظور بحث و تبادل نظر در خصوص سیاست‌های کمیته دعوت به عمل آید.

این جلسه با حضور پرویز غیاث الدین و ابلاغ تبریک کمیته اتوماسیون به مناسبت انتخاب مجدد وی به عنوان دبیر سندیکا و نیز گفتگو در خصوص برنامه ها و جلسات آتی پایان یافت.
t_sar
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_img
fr_img