پنجشنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۶ - November 23 2017
پربحث ترین
t_sar
t_sar
fr_img
fr_img
پربازدید ترین
t_sar
t_sar
fr_img
fr_img
جدیدترین اخبار
t_sar
t_sar
fr_img
fr_img
کد خبر: ۷۵۱۸
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات الکتریکی، الکترونیکی، روشنایی و ساختمان هوشمند بیست‌وهفتم اسفند ماه 1396 تا سوم فروردین 1397 (18 تا 23 مارچ 2018) در فرانکفورت آلمان برگزار می‌شود.

به گزارش نیرو نیوز، شرکت دروازه تجارت فراسوف نماینده انحصاری شرکت نمایشگاه‌های فرانکفورت در ایران از متخصصان و صاحبان صنایع مرتبط و بازرگانان دعوت به عمل آورده است تا از نمایشگاه Light & Building ، بزرگترین نمایشگاه تخصصی تجهیزات الکتریکی، الکترونیکی، روشنایی و ساختمان هوشمند در جهان بازدید کنند.

این نمایشگاه معتبر که از سال 2000  میلادی هر دو سال یکبار در شهر فرانکفورت برگزار می‌شود به مکانی مناسب جهت بازدید از جدیدترین تکنولوژی‌ها و نوآوری‌های این صنعت کاربردی به منظور بهره مندی در پروژه‌های دردست اجرای بازدیدکنندگان تبدیل شده است.

گفتنی است مطابق آمار دوره قبل نمایشگاه Light & Building  در سال 2016 تعداد غرفه‌گذاران این نمایشگاه 2626 نفر از 56 کشور و تعداد بازدیدکنندگان 216610 نفر از 160 کشور برآورد شده‌اند. همچنین فضای اجاره‌شده 249100 متر مربع بوده است.

فهرست کامل موضوعات نمایشگاه و اطلاعات تکمیلی مرتبط با اخذ روادید شینگن نمایشگاهی و مدارک مربوطه در سایت   iran-messefrankfurt.comجهت متقاضیان قابل دریافت است.


t_sar
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_img
fr_img