شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۶ - November 25 2017
پربحث ترین
t_sar
t_sar
fr_img
fr_img
پربازدید ترین
t_sar
t_sar
fr_img
fr_img
جدیدترین اخبار
t_sar
t_sar
fr_img
fr_img
کد خبر: ۷۵۲۶
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
اولین کارگاه آموزش ایمنی و آشنایی با اصول اطفاء حریق با حضور رئیس و اعضای کارگروه HSE، مدیران طرح های عمرانی شرکت آب منطقه ای زنجان در محل کارگاه سد مشمپا برگزار گردید.
به گزارش نیرو نیوز، در ابتدای این کارگاه مهندس بهروز سمندری سرپرست کارگاه سد مخزنی مشمپا ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمد گویی به اعضای کارگروه گفت: برگزاری کارگاه آموزشی HSE باعث افزایش تجارب ، اصول ایمنی در پروژه های بزرگ بویژه در سد سازی است و افزایش سطح علمی و بهداشت محیط کار و زیست محیطی را در بر می گیرد. و این آموزش ها در راندمان و بهره وری کار حائز اهمیت است.
وی افزود: بحث حوادث فیزیکی کارگاه سد سازی این پروژه را به واحد ایمنی واگذار کردیم کنترل بهتر تجهیزات و ماشین آلات به لحاظ یکپارچگی و بالا بردن کیفیت کاری کارگاه از جمله اقداماتی است که در قالب HSE انجام شده است.
وی گفت: وقتی نیروی انسانی به کارگاه وارد می شود باید به تایید HSE برسد تا یک محیط کاملا امن کاری را لمس نماید و امیدوارم با برگزاری چنین کارگاه های آموزشی و تبادل اطلاعات ، تجربیات و یادگیری ها را افزایش دهیم.
در ادامه این کارگاه مهندس منصور گرانمایه رئیس گروه پدافند غیر عامل شرکت آب منطقه ای زنجان از عوامل برگزار کننده این کارگاه قدردانی نمود و گفت: برگزاری کارگاه آموزشی HSE جزء برنامه های کاری این شرکت در تمام پروژه ها و کارگاه های سد سازی در استان زنجان است.
وی گفت: انتقال تجارب، برگزاری مانور در پروژه های سد سازی موجب افزایش دانایی، پیشگیری از حوادث غیر مترقبه از جمله سیل و زلزله است.
این مقام مسئول با اهمیت دانستن الزامات و اقدامات HSE در مباحث اجتماعی ، امنیت ،حفاظت وسلامت بهداشت عمومی و زیست محیطی را مهم ارزیابی نمود و افزود: مانور 23 گانه ای را طراحی کردیم و بند به بند آنها را در کارگاه های عمرانی و سد سازی در طول سال جاری عملیاتی خواهیم کرد.
در پایان این کارگاه اعضای کارگروه گزارش آتشباری، ساختار چارت مدیریت HSE ،بحث همیار ایمنی کارکنان را ارایه تمودند وسپس از تصفیه خانه آب ، جناح های مختلف کاری سد مشمپا بازدید و در مانور اطفاء حریق شرکت نمودند.
t_sar
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_img
fr_img