شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۶ - November 25 2017
پربحث ترین
t_sar
t_sar
fr_img
fr_img
پربازدید ترین
t_sar
t_sar
fr_img
fr_img
جدیدترین اخبار
t_sar
t_sar
fr_img
fr_img
کد خبر: ۷۵۲۸
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران در نشست شورای بسیج شرکت نسبت به برگزاری هرچه با شکوه‌تر مراسم هفته دفاع مقدس تاکید کرد.
به گزارش نیرو نیوز، محمدرضا بختیاری با بیان اینکه هفته دفاع مقدس را باید بسیار با شکوه گرامی بداریم گفت: جنگ تحمیلی تنها جنگی طی 300 سال اخیر بود که کل دنیا علیه ایران بسیج شده اما با غیرت و شجاعت جوانان کشور یک وجب از خاک کشور جدا نشد.
وی افزود: اگر حوادث ، رویدادها و فداکاری های صورت گرفته در دوران دفاع مقدس برای نسل جدید بازگو نشود، تاریخ مارا نخواهد بخشید چرا که شهدا، جانبازان و رزمندگان ما در آن زمان کاری کردند کارستان که تا به الآن کسی جرات نگاه کردن به ایران عزیزمان را ندارد.
مدیرعامل آب منطقه ای تهران با بیان اینکه عزت ما از سایه شهدا سرچشمه می گیرد افزود: اگر آمریکا ، رژیم صهیونیستی و سایر دشمنان ایران با حمله به ایران به اهداف خود می رسند، یک ثانیه درنگ نمی کردند.
وی با تاکید بر اینکه مراسم های دفاع مقدس باید در خور حال و هوای آن روزها باشد گفت: امسال هفته دفاع مقدس با ماه محرم همزمان شده است که امیدواریم یک مراسم آبرومندانه و در شان دفاع مقدس برگزار شود.
وی حفظ جوانان و آشنایی آنان با دفاع مقدس را از وظایف بسیج عنوان کرد و گفت: بسیج باید در عمل و کارکردن در شرکت نمونه باشند و در هر سمتی باید بدرخشند.
بختیاری در نشست شورای بسیج شرکت آب منطقه ای تهران تصریح کرد: بسیجی واقعی باید با تمام توان خودش کار کند تا آبی سالم و پایدار برای مردم تامین کند.
وی با اشاره به اینکه برنامه های هفته دفاع مقدس نباید فقط به این زمان ختم شود اظهار داشت: برنامه های معرفی و بزرگداشت دفاع مقدس باید به طور مدون در طول سال برگزار شود و رشادت های شهدای ما همچون شهیدان خرازی، باکری، همت به مردم معرفی شود.
وی در پایان گفت: جهاد ما در آب منطقه ای تهران تامین آب سالم و پایدار برای مردم است واین ارزش ها و روحیه بسیجی است که توانستند تاکنون آبی پایدار و سالم برای پایتخت تامین کنند.
t_sar
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_img
fr_img