کد خبر : ۷۲۴۹۲۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نماینده مردم نکا در مجلس:

۳۳۰ میلیارد ریال برای اجرای طرح فاضلاب شهری شرق مازندران اختصاص یافت

نکا_نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رونق تولید لز تزریق ۳۳۰ میلیارد ریال اعتبار برای فاضلاب شهری شرق استان خبر داد.

۳۳۰ میلیارد ریال برای اجرای طرح فاضلاب شهری شرق مازندران اختصاص یافت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نیرو نیوز،  علی محمد شاعری پنجشنبه شب در جلسه شورای اداری نکا که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با اشاره به شرایط کنونی کشور اظهار کرد: جهت برون رفت ازشرایط فعلی کشور باید مسئولان برای حل مشکلات مردم بیش از گذشته پای کار و تلاش لازم را بکارببندند.

وی افزود: دولت آمریکا یک سال از برجام خارج شده و طی یک سال گذشته با تدابیری در جهت جنگ روانی تحریم های ظالمانه علیه ملت جمهوری اسلامی ایران وضع کرده است در واقع در بازده زمانی متعدد با شوک های زمانی سعی در فروپاشی نظام و از بین بردن انسجام ملی را در سر می پرراند که خوشبختانه این آرزو را به گور خواهد برد.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود اینکه در شرایط کنونی منابع ارزی و منابع درآمدی ما از فروش وابسته به نفت ۵۰ درص کاهش یافته است اما با وجود همه این رویدادها در مقابل زیاده خواهی آمریکا ایستادگی خواهیم کرد چرا که دراین شرایط تسلیم شدن، تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران به دولت مزدور آمریکا را به دنبال خواهد داشت.

شاعری اضافه کرد: حفظ منافع داخلی، حمایت از تولید و کالای ایرانی یک الزام است چرا که در این راستا با بهره مندی از ظرفیت های موجود چرخه اقتصاد کشور به گردش و رونق تولید را در داخل کشور شاهد خواهیم بود.

این مقام مسئول با اشاره به تخصیص ۵۰ درصدی اعتبارات متذکر شد: در حالت خوشبینانه امسال احتمالاً ۵۰ درصد اعتباران تخصیص می یابد لذا در این شرایط فعلی تنها راه برون رفت از این مسئله استفاده از منابع بانکی، سرمایه گذاری های بخش خصوصی و مردم هستند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی بر فعالیت بیشتر ستاد تسهیلات و رفع موانع تولید در شهرستان تاکید کرد و همچنین افزود: با پشتیبانی بانک ها به کارگاه ها و کارخانه ها تولید داخل را باید رونق داد لذا در این راستا نیز دستگاه های اجرایی و مرتبط با تغییر نگاه خود ارائه تسهیلات و مجوزه ها را تسهیل کنند چرا که با مقررات شرایط عادی نمی توان دوران جنگ اقتصادی را مدیریت کرد.
وی با اشاره به عدم تعطیلی کارخانه ها در این شهرستان متذکر شد: مسئولان به همراه دستگاه قضایی تحت هیچ شرایطی اجازه ندهند کارخانه و کارگاهی در شهرستان تعطیل شود اگر چه صاحب کارخانه متخلف باشد باید نسبت به آن تخلف رسیدگی شود چرا که تعطیلی و راه اندازی مجدد این مجموعه های تولیدی نیازمند انرژی و هزینه مضاعف خواهد بود.

شاعری اضافه کرد: باید به بخش خصوصی مشاوره و راهنمایی های لازم در این حوزه صورت گیرد همچنین در بخش تولید و خدمات کشاورزی کشاورزان و تولیدکنندگان بومی نیازمند حمایت هستند لذا نباید درجهت خدمات رسانی و فرآیند تولید دست رد به کشاورزان زه شود.

این مقام مسئول به جبران خسارت سیل زدگان در شرق مازندران اشاره و بیان کرد: در بخش مسکن، کشاورزی، آب و برق روند مناسبی را شاهد بودیم اما در کنار این موارد در بخش راهسازی با مشکل مواجه هستیم که امیدواریم با همت مضاعف این مشکل نیز در شهرستان مرتفع شود.

به گفته شاعری با وجود اینکه ۵۰ روستای شهرستان نکا از نعمت گاز برخوردار شدند ۲۴ روستای دیگر در انتظار گازرسانی هستند که امیدواریم طی ۶ ماهه نخست سال در بازده زمانی هفته دولت شاهد اتمام گازرسانی مناطق بالادست در هزارجریب نکا باشیم.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فاز دوم فاضلاب شهری اظهار کرد: پروژه فاضلاب شهری به عنوان بزرگترین پروژه مدیریت شهری با اعتبار ۳۳ میلیارد تومان در شهرهای نکا و بهشهر و گلوگاه اجرایی خواهد شد که دراین راستا با اعتبار ۱۱ میلیارد تومان شاهد اجرایی شدن فاز دوم فاضلاب شهری نکا هستیم.

وی گفت: در حوزه آبرسانی و جلوگیری ازافت فشار آب درشهرستان پروژه افتتاح مخزن و شبکه انتقال آب شهری تا قبل از آغاز فصل گرما اجرایی وبه اتمام خواهد رسید.

شاعری اضافه کرد: آبرسانی، راهسازی و طرح هادی از اولویت های ما در جهت توسعه روستاهای شرق مازندران است که با جدیت وارد عمل خواهیم شد چرا که هرگاه با جدیت وارد عمل شدیم قطعاً کارها به خوبی پیش رفت.

این مسئول مردمی در پایان با اظهار گله مندی از شرایط نابه سامان در بازار گفت: شرایط نابه سامان قیمت ها باعث عذاب مردم می شود لذا دستگاه های اجرایی باید نظارت بیشتری نسبت به این امر داشته باشند.

کلید واژه :

نکا

،

گلوگاه

،

شرق مازندران

،

مازندران

،

اعتبار

،

تخصیص اعتبار

،

فاضلاب شهری

،

فاضلاب شهری شرق مازندران

ثبت نظرات
captcha
آخرین اخبار

محققان دانشگاه امیرکبیر ربات هایی برای پاکسازی مقره های برق ساختند

برخورد کشورهای دنیا با استخراج کنندگان رمزارز چگونه است؟

آخرین وضعیت بهره‌برداری از سدهای ملی در دولت دوازدهم

رفع تنش آبی در 32 شهر خراسان رضوی با مدیریت مصرف

طرح آبرسانی به شهر آمل افتتاح شد

افتتاح و گلنگ‌زنی 76 هزار میلیارد تومان پروژه آب و برق تا پایان امسال/ ثبت 3 رکورد جدید در صنعت برق ایران

وزیر نیرو وارد استان البرز شد

گردش مالی سالانه صنعت برق ۲۳ هزار میلیارد تومان است

ثبت 3 رکورد جدید در صنعت برق ایران/ افتتاح ۲۲۷ پروژه صنعت آب و برق با ۳۳ هزار میلیارد تومان اعتبار تا پایان امسال

افزایش 64 درصدی بارش‌ها در گلستان/ ذخیره آبخوان‌های عمیق استان همچنان کاهشی است

فاز دوم نیروگاه تولیدپراکنده 8 مگاواتی میبد یزد به بهره‌برداری رسید

افتتاح ۵۵ پروژه برق‌رسانی استان سمنان در هفته دولت

34 پروژه آبرسانی در 40 روستای خراسان رضوی به بهره‌برداری می‌رسد

آغاز احداث تاسیسات فاضلاب روستاهای شهرستان فلاورجان اصفهان

ترمیم خط انتقال آب 11 روستای اهواز

اطلاعات 60 درصد مشترکان استان تهران ثبت شد

۱۶ مگاوات از نیروگاه مقیاس کوچک انزلی به بهره برداری رسید

داستان بی پایان بیت‌کوین و استخراج ارز مجازی در ایران؛ تعرفه مشکل‌ساز شد!

فقط ۲۵ درصد برق تولیدی به دست مردم می‌رسد

ظرفیت نصب شده نیروگاه‌های کشور به مرز ۸۵ هزار مگاوات رسید

تنش بین روستاهای تنگستان بر سر آب/ احداث بی رویه «خانه باغ ها» مشکل اصلی بحران آب دلوار

شبکه آب سه منطقه آبادان قطع شد

بهره برداری ۸۶ پروژه توزیع برق در هفته دولت/قبوض کاغذی برق حذف می شود

۶۲ پروژه تامین برق در استان تهران به بهره برداری می رسد

ادامه تشنگی مردم چابهار/ آب در پشت سدها تبخیر می شود

آب نیتراته خدابنده ای ها را مجبور به مهاجرت کرد

تجهیزات فرسوده و قدیمی نیروگاهی مانع تولید و صادرات بیشتر برق

طرح منطقه ویژه انرژی های نو در سربیشه پیگیری می شود

تعویض 27 کیلومتر شبکه فرسوده توزیع آب در روستاهای کاشمر

یادداشت تفاهم ایران و افغانستان امکان تبادل برق را فراهم می‌کند

ایران و افغانستان تفاهم‌نامه همکاری برقی امضا کردند/ مدیرعامل توانیر: قرارداد صادرات برق به افغانستان تمدید شد

اجرای 39 پروژه تامین برق در شهرستان خرمدره زنجان

خطر فرونشست در دشت‌های تهران

حاکمیت بخش انرژی، نیازمند بازتعریف سیاست گذاری ها

استخراج بیت کوین