کد خبر : ۷۲۵۲۲۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

وزیر نیرو به آب و فاضلاب خوزستان توجه ویژه ای داشته باشد

امام جمعه اهواز اظهار کرد: سیل و سیل زدگان همچنان اولویت استان هستند؛ این را مکرر عرض میکنم و شما مردم و تمام مسوولین آگاه هستید تا زمانی که آرامش به کانون خانواده های سیل زدگان برنگردد همچنان اولویت اول استان بحث سیل و سیل زدگان است.

وزیر نیرو به آب و فاضلاب خوزستان توجه ویژه ای داشته باشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نیرو نیوز،  حجت الاسلام سید عبدالنبی موسوی فرد در خطبه های نماز جمعه امروز، اظهار کرد: سیل و سیل زدگان همچنان اولویت استان هستند؛ این را مکرر عرض میکنم و شما مردم و تمام مسوولین آگاه هستید تا زمانی که آرامش به کانون خانواده های سیل زدگان برنگردد همچنان اولویت اول استان بحث سیل و سیل زدگان است.

وی افزود: از دولت در راستای ملاحظه آب و فاضلاب استان استمداد دارم؛ مسوولان استانی و محلی ما در حد توان خود تلاش می کنند اما در حال حاضر که اینجا نشسته ایم در مناطق مختلف کلانشهر اهواز با قطعی آب مواجه هستیم و حتی در مناطق گوناگونی آب با فاضلاب تلاقی پیدا کرده و بوی تعفن میدهد و فاضلاب بر سطح زمین جاری است.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان عنوان کرد: مسوولین در مناطق حاشیه و غیرحاشیه در حال تلاش هستند، اما استمداد ما از دولت و مخصوصا از وزیر نیرو از این جهت است که رفع این مشکل اعتبار کلانی می خواهد؛ این خواسته مردم تنها به اهواز تعلق ندارد بلکه در سفرهای مختلف من به سایر نقاط استان و روستاهای متعدد همین مطالبات است، چرا که بسیاری از این روستاها با کمبود آب مواجه هستند و تامین آب شرب آن ها با تانکر است.

موسوی فرد افزود: این ها مطالبات مردم است و تقاضای ما از مسوولین توجه ویژه به این مسئله است؛ همچنین مخصوصا از وزیر نیرو تقاضا دارم که توجه ویژه ای به آب و فاضلاب خوزستان و به خصوص شهر اهواز داشته باشد.

وی در ادامه و در رابطه با بیانیه گام دوم انقلاب، بیان کرد: در بیانیه گام دوم نکات مهمی ذکر شده است که خواهشمندم به آن ها توجه کنید، همانگونه که از ابتدای انقلاب تا چهلمین سال آن هر کجا که اطاعت از امام مسلمین و ولی فقیه زمان خود داشتیم، در قله بودیم، اگر میخواهیم این نظام رشد کند باید به این منشور انقلاب توجه و جلسات متعدد علمی، تحقیقی و تحلیلی در رابطه با این بیانیه گرفته شود تا وظایف هر دستگاه مشخص شود.

امام جمعه اهواز افزود: شعارهای انقلاب مطابق با فطرت است، لذا تمام عالم متوجه انقلاب اسلامی شده اند؛ اگر در این چهل ساله نتوانستیم به قله راه پیدا کنیم به جهت موانع متعددی است که حتی در مسیر اولیا الهی بوده است؛ خناسان و شیاطین نمیگذارند که رسیدن به قله محقق شود اما به حول و قوه الهی اگر باور اینکه خداوند تنها قدرت عالم است و پا جای پای رهبری بگذاریم هیچ قدرتی نمیتواند در برابر قدرت ایران اسلامی قد علم کند.

موسوی فرد گفت: پیام انقلاب اسلامی فراملیتی و فرامنطقه ای است؛ شعارهای اصلی انقلاب اسلامی ما آزادی است که مطابق با فطرت انسان ها، اخلاق، استقلال و برابری است و هیچگاه این شعارها کهنه نمی شود.

وی افزود: محورهای علم و پژوهش، اقتصاد، عدالت و فسادستیزی، استقلال انقلاب و کشور در همه موضوعات، آزادی ، عزت ملی در روابط خارجی و سبک زندگی اسلامی 7 محور پایانی بیانیه گام دوم انقلاب است که رهبری تاکید ویژه ای به آن ها داشته و باید مورد توجه قرار بگیرند.

 

کلید واژه :

امام جمعه

،

اهواز

،

سیل

،

خوزستان

،

وزیر نیرو

،

موسوی فرد

ثبت نظرات
captcha
آخرین اخبار

تالاب گاو خونی زنده است

ثبت قدیمی ترین قنات زنجان در فهرست آثار ملی

هماهنگی سیستم سوخت رسانی نیروگاه شهید رجایی

تشویق کم مصرف ها

توزیع عادلانه آبحوضه آبریز زاینده رود

عرضه برق در بورس انرژی

بررسی راه های نرفته برای تامین آب

انسجام خدمات‌رسانی صنعت آب و برق در اربعین امسال

تولید نانو ژنراتورهای انعطاف‌پذیر

تلاش برای توسعه هر چه بیشتر انرژی پاک در کشور

تولید انرژی خورشیدی در مجاورت دریاچه نمک قم

سال آبی جدید

جشنواره نیرو و رسانه

پایداری شبکه آب و برق استان هرمزگان بعد از زلزله

ظرفیت سدهای خوزستان در وضعیت مناسبی قرار دارند

برق رسانی به روستاها

قدردانی از وزیر نیرو و مجموعه مدیران شرکت توانیر

عملکرد موفق نيروگاه شهيد سليمي‌ ‌نكا

توزیع ۱۰۰ هزار بسته نوشته افزار از سوی وزارت نیرو در مناطق محروم

سرمایه گذاری 5 میلیارد تومانی

بررسی نقش انسان در وقوع سیل

آب پنهان !

صرفه جویی 40 میلیاردی با حذف قبوض کاغذی

ارتباطی بین حذف قبوض کاغذی با افزایش قیمت وجود ندارد

برق بی زمین است

آب،سر از پتروشیمی هگمتانه در آورد

بعد از سیل در لرستان چه اتفاقی افتاد؟

سال آبی پر آب برای سدهای لرستان

تاکید وزیر نیرو بر تشکیل کارگروه دائمی میان وزارت نیرو و شهرداری تهران

نصب سیم محافظ بر روی خط امیدیه

تعويض سيت كنترل ولو كنارگذر فشار ضعيف نيروگاه شهيدسليمي نكا

اتصال واحد شماره 3 نیروگاه حرارتی شازند به شبکه سراسری

در تمامی استان‌های کشور نیروگاه‌های تجدیدپذیر راه‌اندازی شده است

رونمایی از اپلیکیشن مانیتورینگ ایستگاه‌های آب و هواشناسی استان هرمزگان

درگذشت دکتر احمدیان و پیام تسلیت وزیر نیرو