کد خبر : ۷۲۹۶۱۵
زمان انتشار :

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان:

کلنگ زنی 7 پروژه برق‌رسانی با اعتبار 4 میلیارد تومان در تویسرکان

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از کلنگ‌زنی هفت پروژه برق‌رسانی و تأمین روشنایی معابر با اعتبار 4 میلیارد تومان در تویسرکان خبر داد.

کلنگ زنی 7 پروژه برق‌رسانی با اعتبار 4 میلیارد تومان در تویسرکان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نیرو نیوز ،به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، پروژه‌های برق‌رسانی و تأمین روشنایی معابر شهرستان تویسرکان با حضور محمدمهدی مفتح نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی، شیرزاد جمشیدی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، سیدرسول حسینی فرماندار و رضا جلیلوند مدیر توزیع برق تویسرکان کلنگ‌زنی شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در این آئین با اشاره به توفیقات شرکت در 6 ماه اخیر اظهار داشت: طی این مدت تحرکات خوبی به وجود آمده که نتیجه آن کسب رتبه توسط این شرکت در حوزه‌های مختلف از قبیل جشنواره شهید رجایی، بهبود تاب‌آوری شبکه توزیع، توسعه و ترویج فرهنگ نماز، بسیج و... بوده است.
شیرزاد جمشیدی با اشاره به عبور موفق از پیک بار تابستان امسال گفت: بدون اعمال خاموشی و با کمترین افزایش مصرف با موفقیت از پیک بار استان عبور کردیم که این مهم با همت همکاران در مجموعه توزیع نیروی برق استان انجام شد.
وی ضمن قدردانی از نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار تویسرکان با اشاره به کلنگ‌زنی هفت پروژه برق در تویسرکان افزود: پروژه روشنایی معابر کمربندی تویسرکان به نمایندگی از سایر پروژه‌ها کلنگ‌زنی می‌شود که زمان اجرای این پروژه یک هفته است و سایر پروژه‌ها نیز تا دوم آذر ماه افتتاح خواهد می‌شود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به تخصیص 4 میلیارد تومان اعتبار به پروژه‌های کلنگ‌زنی شده عنوان کرد: در این پروژه‌ها، برق‌رسانی به مسیر اصلی چاه‌های آب روستای فریازان به طول 4 کیلومتر و با اعتبار 800 میلیون تومان، برق‌رسانی به چاه‌های آب باغات روستای سگاوی به طول 1.5 کیلومتر با اعتبار 300 میلیون تومان و برق‌رسانی به باغات روستای رودآور به طول 3.4 کیلومتر و نصب ترانس با اعتبار700 میلیون تومان عملیاتی می‌شود.
وی در ادامه برق‌رسانی به باغات منطقه گنبد به طول 1.5 کیلومتر و دو دستگاه ترانس با اعتبار 400 میلیون تومان، برق‌رسانی به باغات محله پایین سرکان به طول 350 متر و نصب یک دستگاه ترانس با اعتبار 300 میلیون تومان، احداث شبکه روشنایی کنارگذر شهر تویسرکان با اعتبار 400 میلیون تومان و اصلاح و بهینه‌سازی شبکه روشنایی معابر روستایی تویسرکان با اعتبار یک میلیارد تومان را از دیگر پروژه‌ها برشمرد.
جمشیدی یادآور شد: علاوه‌ بر پروژه‌های عنوان شده، 2 میلیارد تومان نیز از محل اعتبارات داخلی شرکت به سایر پروژه‌های شبکه توزیع برق شهرستان تویسرکان تخصیص یافته است که بخش عمده‌ای از این اعتبار برای جایگزینی شبکه سیمی به کابل خودنگهدار در روستاها و حاشیه شهر تویسرکان اختصاص یافته است.
وی در ادامه با اشاره به منابع تخصیص یافته برای اجرای این پروژه‌ها گفت: هزینه اصلاح و بهینه‌سازی و جابه جایی شبکه توزیع برق 25 روستا از محل اعتبارات تملک دارایی و از محل اعتبارات بند «د» و پروژه‌های توسعه شبکه برق شهری و روستایی تویسرکان تأمین می‌شود که امید است تمام پروژه‌ها تا پایان آبان ماه به مرحله عملیاتی برسند.

برق، یکی از مهمترین ضروریات و پیش نیازهای توسعه در هر منطقه است
نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه با اشاره به زیرساخت مناسب صنعت برق در شهرستان تویسرکان اظهار داشت: یکی از مهمترین ضروریات و پیش نیازهای توسعه در هر منطقه نیروی برق است که باید به شکل مناسبی تأمین شود.
محمدمهدی مفتح با تأکید بر توسعه متناسب و رشد صنعت و به تبع آن کارآفرینی افزود: لازمه این امر توجه به ساختارهای صنعت برق است که انصافا بستر جذب و استفاده از اعتبارات در شرکت توزیع نیروی برق در استان و شهرستان تویسرکان نیز فراهم است.
وی با اشاره به جذب اعتبار خارج از اعتبارات جاری و داخلی شرکت توزیع برق گفت: در این پروژه‌ها 2 میلیارد تومان از اعتبارات داخلی شرکت توزیع برق استفاده شده و 4 میلیارد تومان با پیگیری‌های صورت گرفته از وزارت نیرو جذب شد که این امر نشان از توجه به رشد زیرساخت‌ها برای توسعه صنعت در شهرستان دارد.
نماینده مردم شهرستان تویسرکان در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از پاسخگویی سریع و آمادگی کامل توزیع برق استان در رفع مشکلات مردم گفت: پاسخگویی در اسرع وقت از نقاط قوت این مجموعه است و شاخص‌هایی که در این زمینه توسط مدیریت توزیع برق تویسرکان کسب شده نشان از جایگاه بالا و مناسب این مدیریت در صنعت برق استان دارد.
وی با بیان اینکه برق‌رسانی به یک مسیر به معنای گرفتن انشعاب نیست، افزود: ما تنها زیرساخت‌ها را فراهم می‌کنیم و برای گرفتن انشعاب باید تمام مسائل کارشناسی و مجوزهای قانونی کسب شود.
 فرماندار تویسرکان نیز در ادامه ضمن قدردانی از نماینده مردم تویسرکان در مجلس و شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در مورد پروژه‌های افتتاح شده مجموعه وزارت نیرو در شهرستان تویسرکان گفت: با تخصیص 6 میلیارد تومان به پروژه‌های صنعت برق و 4 میلیارد تومان به پروژه‌های آب و فاضلاب، اعتبار مجموع این پروژه‌ها به 10 میلیارد تومان در شهرستان تویسرکان می‌رسد.
سیدرسول حسینی همچنین با بیان اینکه هم اکنون تمام معابر شهری و روستایی شهرستان روشنایی دارد، از زحمات مجموعه مدیریت توزیع برق استان در خدمت‌رسانی به مردم قدردانی کرد.

کلید واژه :

برق رسانی

،

همدان

،

شیرزاد جمشیدی

،

وزارت نیرو

ثبت نظرات
captcha

اجرای پوشش داخلی تونل‌های فاضلاب با فایبرگلاس

راه اندازی دبیرخانه الکترونیکی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

رشد 6.2 درصدی توليد انرژي در نیروگاه نکا

بررسی ساز و کارهای مناسب برای دستیابی به اهداف طرح برق امید در سمنان

فراخوان جذب سرمایه‌گذار برای گردشگری آبی در 3 سد مخزنی استان گلستان

تعرفه برق استخراج اصلاح شود

توجه ويژه دولت به توسعه صنعت برق در خوزستان

فراهم شدن امکان سرمایه‌گذاری بخش خصوصی برای احداث نیروگاه‌های بادی بزرگ در سیستان و بلوچستان

امسال 9 واحد بخار نیروگاهی وارد مدار می‌شود/ سوخت صرفه‌جویی شده نیروگاه‌ها در حال بازگشت به سرمایه‌گذاران است

سالانه 2500 مگاوات توان تولید برق کشور افزایش یافته است

ایجاد سالانه ۲۵۰۰ مگاوات ظرفیت جدید نیروگاهی حرارتی در دولت تدبیر و امید

افتتاح نخستین واحد بخار نیروگاه فردوسی

آغاز بهره برداری از 9 پروژه انتقال و فوق توزیع خوزستان

افتتاح 15 پروژه صنعت برق با اعتبار 1428 میلیارد تومان در استان سیستان و بلوچستان

ساخت رینگ آب بند شیر پروانه‌ای نیروگاه اول دز

کلنگ احداث خط دو مداره ۲۳۰ کیلوولت زاهدان-میرجاوه به زمین زده شد

۲۵ پروژه صنعت برق در ۳ استان کشور به بهره‌برداری می‌رسد

برگزاری رویداد نقش زنان در مدیریت مصرف آب، برق و انرژی

نداشتن شبکه جمع آوری آب‌های سطحی؛ علت اصلی آب‌گرفتگی در شهرهای خوزستان

درخشش برق از جنوب تا شمال

ورودی سدهای تهران 15 درصد کاهش یافت

فراخوان شناسایی محصولات فناورانه و موثر در مدیریت بهینه مصرف آب، برق و انرژی

کانال سیلاب‌بر سد رامشیر، شهر شادگان را از خطر سیل نجات داد

ارائه مدارک به ادارات برق پایتخت، غیرحضوری است

نخستین سامانه جامع شرکت‌های برق و آب نهایی شد

پیوستن واحد 34 گازی نیروگاه ری به شبکه سراسری برق

قراردادهای حوزه برق بر اساس میزان تأمین مالی اولویت‌بندی شود

بررسی تشکیل وزارت انرژی با اصلاح ساختار وزارت نفت در دستور کار مجلس

دستیابی ایران به دانش طراحی و ساخت توربین‌های گازی و نیروگاه‌های سیکل ترکیبی

استقرار 5 مخزن اضطراری آبرسانی در منطقه 3 شهر تهران

توسعه صادرات «صنایع آب و برق» در گرو کاهش ریسکِ حضور در مناسبات تجاری

آمادگی ذخیره سیلاب‌های احتمالی در سدهای گیلان وجود دارد

هيچ اختلالي در زنجيره عرضه برق به دليل شيوع كرونا نداشته ايم

بهبود عملکرد توربین‌های بخش نیروگاهی با نانوفیلترهای ایرانی

برق، روشنایی روز‌های کرونایی/ تولید برق در نیروگاه رامین اهواز از ۶ میلیون مگاوات ساعت گذشت