کد خبر : 730678
زمان انتشار : 18:42:17 - 1400/05/27
مدیرعامل توانیر: برنامه ارائه شده وزیر پیشنهادی نیرو همان الزامات صنعت برق کشور است
جلسه بررسی برنامه ارائه شده وزیر نیرو از طریق ارتباط تصویری با مدیران عامل برق های منطقه ای و توزیع سراسر کشور و در مرکز پایش صنعت برق کشور برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نیرو نیوز ، در این جلسه محمدحسن متولی زاده ضمن تشریح برنامه مرتبط با صنعت برق  اظهار داشت برنامه ارائه شده عملا بایدها و الزامات صنعت برق کشور است و برای کاهش خاموشی و استمرار تأمین برق مردم ، اجرای حداکثری این برنامه اجتناب ناپذیر است.

مدیرعامل توانیر عزم جدی تمامی ارکان صنعت برق پس از کسب رأی اعتماد حداکثری وزیر پینشهادی  از مجلس شورای اسلامی را برای اتحاد و انسجام برای اجرای برنامه ها خواستار شد.

متولی زاده تاکید کرد: در ایام اقامه عزای امام حسین ع نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به حوزه های انتخابیه خود مراجعه خواهند کردند. مدیران عامل ضمن مطالعه کامل و دقیق برنامه ارائه شده وزیر پیشنهادی ضمن تشریح ابعاد اجرائی و راهکارهای دست یابی به اهداف تعیین شده برای نمایندگان محترم مردم در مجلس ،‌ ابهامات احتمالی ایشان را برطرف کنند.

وی افزود: ما برای رفع ناترازی بخش تولید برق در سالهای آتی نیازمند همگرایی و مشارکت حداکثری در بین تلاشگران صنعت برق ، مجموعه راهبری وزارت نیرو و تعامل با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی هستیم و باید برای تحقق این برنامه ها تمامی تلاش خود را به کاربگیریم؛ مهمترین اقدام و اولویت اول برداشتن بار سنگین مصرف  صنایع بزرگ از روی دوش مردم و صنعت برق است که با احداث ۱۰ هزار مگاوات نیروگاه توسط صنایع قابل انجام است.

انتهای پیام/